Галузеві рішення

Будучи Вашим партнером, ми пропонуємо ріжучі інструменти світового рівня та великий досвід застосування технологій у різних галузях. Наша мета – зробити свій внесок у Ваш успіх і підтримати його!

Наші глибокі знання в галузі металообробки та розуміння змінних вимог у різних галузях дозволяють нам розробляти інноваційні рішення у співпраці з Вами для задоволення Ваших поточних та майбутніх потреб.

Аерокосмічна промисловість

Переведіть своє виробництво у сфері аерокосмічної промисловості на новий рівень – за допомогою комплексних рішень для обробки певних деталей, найсучасніших різальних інструментів та технічних знань.

Автомобільна промисловість

Ринок, що змінюється, пред’являє нові вимоги до автомобільної промисловості. Наша мета – надати Вам рішення та знання в галузі металообробки для задоволення Ваших потреб щодо якості, надійності та скорочення питомих витрат на деталь.

Нафтогазова промисловість

Потреба в нафті та газі зростає, підвищуються вимоги до виготовлення деталей для цієї галузі. Скористайтеся останніми розробками різальних інструментів для забезпечення надійного та ефективного виробництва.

Медицина

Для обробки медичних імплантатів потрібні рішення, що відповідають дуже високим технічним вимогам – це матеріали, що важко піддаються обробці і жорсткі технічні умови.

Виробництво штампів та прес-форм

Шукаєте шляхи скорочення витрат та часу на підготовку виробництва без шкоди для якості деталей? Спробуйте наші рішення щодо інструментального оснащення для ливарної промисловості.

Енергетика

Поява ефективніших систем виробництва енергії означає нові вимоги до виготовлення деталей. Займаючи лідируючі позиції в галузі досліджень та розробок, ми можемо надати Вам необхідні рішення.

Ветроенергетика

Для підвищення продуктивності вітроенергетики потрібні найпередовіші рішення в галузі металообробки та знання сучасних технологій.

Оставить заявку на просчет